0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Knockout stage
Atletico Madrid
-
-
Liverpool FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Borussia Dortmund
-
-
Paris Saint Germain
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group C
Sharjah FC
۲
۲
Persepolis FC
Finished
۱۹:۰۵
AL Taawoun FC
۲
۰
AL Duhail SC
Finished
۱۹:۰۵
Persepolis FC
-
-
Sharjah FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group D
Al-Sadd
۳
۰
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Finished
۱۹:۰۵
AL Ain FC
۱
۲
AL Nassr FC
Finished
۱۸:۲۵
  International Clubs AFC Champions League, Group F
FC Tokyo
۱
۰
Perth Glory
Finished
۱۳:۳۰
Shanghai Shenhua
-
-
Ulsan Hyundai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group E
FC Seoul
۱
۰
Melbourne Victory FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangrai United
۰
۱
Beijing Guoan
Finished
۱۵:۳۰
  England League One
Oxford United
-
-
AFC Wimbledon
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Southend United
-
-
Gillingham FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England National League
Barrow AFC
-
-
Dover Athletic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Barnet FC
-
-
Harrogate Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Scotland League One
Falkirk FC
-
-
East Fife FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Russia FNL Cup
Riga FC
-
-
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۷:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۳
۳
FC Tom Tomsk
Finished
۱۴:۱۵
FC Tambov
۱
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۱:۳۰
SKA Rostov
-
-
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۹:۴۵
  Scotland Scottish Cup
Motherwell FC
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Chile Primera Division
Union Espanola
۱
۲
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Superliga
CA Independiente
۱
۱
Arsenal De Sarandi
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes De La Plata
۱
۲
Defensa Y Justicia
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Club River Plate Asuncion
۴
۲
San Lorenzo
Finished
۰۱:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
Fk Yadro St Petersburg
۶
۰
Dinamo St Petersburg
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow
۲
۰
Valerenga IF
Finished
۱۸:۳۰
FC Pskov-747
۱
۱
Zvezda St Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Fc Van
۱
۲
Sevan FC
Finished
۱۲:۳۰
Akron Tolyatti
۲
۱
FC Chernomorets Novorossijsk
Finished
۱۱:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۲
Sokol Ostroda
Finished
۱۵:۰۰
Bukovina Chernovtsy
۱
۱
FC Podillya Khmelnytskyi
Finished
۱۵:۳۰
Krystal Kherson
۱
۱
Tavriya Simferopol
Finished
۱۵:۳۰
SV Stripfing
-
-
FC Mistelbach
inprogress
۲۱:۱۵
MFC Mykolaiv
۳
۰
Enerhiya Nova Kakhovka
Finished
۱۴:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
-
-
SV Viktoria Aschaffenburg
inprogress
۲۰:۴۵
SC/ESV Parndorf 1919
-
-
Sc Gattendorf
inprogress
۲۱:۳۰
FC Ararat Yerevan 2
-
-
FC Lokomotiv Yerevan
inprogress
۱۳:۰۰
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
۶
۱
FK Bsk 1926
Finished
۱۳:۰۰
Leningradets
۲
۱
Sdyushor Zenit St. Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
FK Trajal Krusevac
۳
۱
FK Car Konstantin
Finished
۱۵:۳۰
Strilets Strilky
-
-
Fc Vovchatychi
inprogress
۲۱:۰۰
FC Ismaning
-
-
SE Freising
inprogress
۲۱:۳۰
Granicar Zupanja
-
-
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۹:۳۰
St. Truidense VV
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
As Municipal Sr Brasov
-
-
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۶:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Cement Beocin
Finished
۱۶:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Fc Ufa-2
Finished
۱۸:۰۰
NS Mura
-
-
NK Odranci
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
1.SK Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sv Kainach
-
-
Atus Barnbach
inprogress
۲۰:۳۰
Ilzer SV
-
-
Ufc Markt Allhau
inprogress
۲۱:۳۰
Wiener Viktoria
-
-
Korneuburg ASC Marathon
inprogress
۲۱:۳۰
SVU Kapfenstein
-
-
Usv Neuhaus Am Klausenbach
inprogress
۲۱:۳۰
Siegburger SV 04
-
-
Sv Windhagen
inprogress
۲۲:۰۰
Mks Slask Swietochlowice
-
-
Ruch Chorzow
inprogress
۲۲:۰۰
FC Piberstein Lankowitz
-
-
USV Edelschrott
inprogress
۲۲:۱۵
SC St Margarethen An Der Raab
-
-
Sv Ilztal 1962
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  England EFL Trophy, Knockout stage
Portsmouth FC
-
-
Exeter City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Montenegro 1. CFL
FK Kom
۰
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۵:۰۰
FK Mladost Ljeskopolje
-
-
FK Buducnost
Finished
۱۷:۳۰
FK Zeta Golubovci
-
-
FK Sutjeska
Finished
۲۰:۰۰
  International Youth U20 Copa Libertadores, Group C
Independiente Del Valle
۲
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Colo Colo
۳
۰
Cd Jorge Wilstermann
Finished
۰۲:۴۵
  International Youth U19 Friendly Games
Scotland
-
-
Czech Republic
Finished
۲۰:۳۰
  Netherlands Reservecompetitie, 2nd Stage, Group A
NAC Breda
-
-
GO Ahead Eagles
inprogress
۲۱:۰۰
  Algeria U21 Ligue 2
Jsm Skikda
۰
۲
Jsm Bejaia
Finished
۱۴:۳۰
DRB Tadjenant
۲
۲
Olympique Medea
Finished
۱۴:۳۰
USM El Harrach
۳
۰
Om Arzew
Finished
۱۴:۳۰
AS Khroub
۴
۱
RC Arba
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1
Ituano FC SP
۱
۰
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
Estudiantes Río Cuarto
۳
۲
CA Platense
Finished
۰۳:۴۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
Wfc Neman
۳
۱
Gintra Universitetas
Finished
۱۵:۴۵
Zhilstroy-2 Kharkiv
۶
۰
Ladomyr Volodymyr-Volynskyi
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Primera B, Apertura
Barranquilla FC
۰
۰
Real Cartagena FC
Finished
۰۴:۱۰
CD Atletico Huila
۱
۱
Fortaleza FC
Finished
۰۳:۳۰
  Morocco Botola
Olympique Club of Khouribga
۱
۱
OCS Olympique De Safi
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal U19 Division 2
Maritimo
۱
۰
Grupo Sportivo Loures
Finished
۱۳:۳۰
  Uganda Premier League
Vipers SC
-
-
Kampala Capital City Authority FC
Finished
۱۶:۳۰
Wakiso Giants FC
-
-
Maroons FC
Finished
۱۷:۰۰
Busoga United FC
-
-
Uganda Revenue Authority FC
Finished
۱۷:۰۰
Uganda Police Fc
-
-
Bright Stars Fc
Finished
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
Simba SC
-
-
Kagera Sugar
Finished
۱۹:۳۰
Mbeya City FC
-
-
Lipuli FC
Finished
۱۶:۳۰
Namungo Fc
-
-
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
Polisi Tanzania Fc
-
-
Young Africans SC
Finished
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
-
-
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Mbao FC
-
-
Singida United
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union Fc
-
-
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A3
Nacional AC SP
-
-
CA Linense SP
inprogress
۲۱:۳۰
  England League Two
Macclesfield Town
-
-
Plymouth Argyle
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Brazil Mineiro, Modulo I
Coimbra EC MG
۰
۲
America FC MG
Finished
۰۳:۰۰
  Netherlands U19 Eredivisie
Willem Ii/Rkc
-
-
PEC Zwolle
Finished
۱۹:۰۰
  International Youth U20 CONCACAF Championship, Qualification
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۳
Guyana
Finished
۰۲:۰۰
Nicaragua
۴
۰
Montserrat
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
SD Imperatriz MA
۱
۲
Fortaleza EC CE
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
Deportivo Riestra
۰
۰
CA Quilmes
Finished
۱۵:۳۰
CA Barracas Central Reserve
-
-
Club Almagro
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Greece Cup EPSI (Creta zone)
Poseidon Geraniou
-
-
Talos Melidoniou
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Sarmiento de Leones
-
-
Universitario de Villa Maria
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
  Uruguay U19 League
CA Progreso
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Algeria Ligue 2
RC Arbaa
-
-
MO Bejaia
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 1
MC Alger
-
-
Paradou AC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Youth U19 Club Friendly Games
VfL Wolfsburg
-
-
Union 1861 Schonebeck
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید